Novinky z Českého běhu žen

26. 06. 2024

Poslední možnost startovat jen za 750 Kč

Doufáme, že Vás dnešní novinka zastihla v dobré náladě a s chutí vyrazit na další (nebo úplně první) běžecký trénink! Jednou z motivací může být i účast na 12. ročníku Českého běhu žen Ostrava. Do 30. 6. je poslední možnost zakoupit si startovné jen za 750 Kč! A pokud jej už máte, doporučte ho kamarádkám nebo ve formě dárkového poukazu věnujte třeba paním učitelkám. Jste spíše týmové běžkyně? I trasa pro týmy je nyní za zvýhodněnou cenu.

22. 05. 2024

Startovné bez trička za 490 do konce května

Milé dámy,

12. ročník Českého běhu žen Ostrava bude ten nejlepší v jeho historii. A protože vás máme rádi a nasloucháme vašim přáním, máte do 31. května možnost pořídit startovné bez trička za zvýhodněnou cenu 490 Kč. Po květnu už tento typ startovného k dispozici nebude. Startovné se slušivým funkčním trikem zůstává v hodnotě 750 Kč. Uvítací balíček, foto, pitný režim, občerstvení, medaile a další servis pro vás je samozřejmostí u obou startovných.

29. 03. 2024

Proč se rozběhnout, a navíc se slevou 20%? Výjimečná Velikonoční šance pro vás!

Jaro je ten pravý čas se pomalu rozběhnout. Delší dny, větší teplo, vše se probouzí. I vaše touha se nabrat síly a běžet.  Když víte proč, jde to ještě lépe. Zde malé připomenutí, proč vlastně běhat.

26. 02. 2024

Registrace 2024

Online registrace jsou spuštěny.

Registrace včetně startovních listin naleznete zde »

11. 02. 2024

Jak funguje ženský cyklus, co v jeho rámci dělat v tréninku, jak skutečně působí antikoncepce a mnoho dalšího

To byla témata prvního z řady seminářů na téma žena ve sportu, kterou realizovala KAAO v pátek 9. 2. v Ostravě. Na 70 účastníků z řad atletů, atletických trenérů, ale i zástupců dalších sportů mělo k dispozici odborníky z praxe s dlouholetými zkušenostmi, kteří otevřeně hovořili o rizicích vysoké sportovní zátěže primárně pro dívčí a ženský organismus a psychiku, ale dotkly se i rozměrů, které jsou pro obě pohlaví společné. 

 

Stránka 1 z 33   >  >>