FOTO ZE ZÁVODU
E-DIPLOM
VÝSLEDKY

NOVINKY

30. 05. 2019

Pokyny před závodem

Milé dámy,

Je to tady. V sobotu se vás 2000 postaví na start Českého běhu žen a pár stovek si užije se svými dětmi v Rodinném běhu s dm. Zde tedy několik bodů k organizaci. Moc prosíme, projděte poctivě až dokonce a vše si důkladně pročtěte. Určitě se vám to bude hodit.

PREZENTACE

 • Pátek 31. 5. 2019 od 15:00 do 20:00
  Trojhalí (včetně Rodinného běhu s dm)
 • Sobota 1. 6. 2019 od 8:00 hodin do 12:50
  Trojhalí (jen Český běh žen)
  Venkovní stánek (Rodinný běh s dm)
  Traitlonové depo - Slavata triatlon Tour

Prezentace bude probíhat v prostorách Trojhalí u Fora Nová Karolina.

Prezentace jednotlivých závodů bude ukončena vždy 30 minut před zahájením konkrétního běhu. U prezentace obdrží každá účastnice startovní číslo s čipem. Čip je součástí startovního čísla, je přilepen na zadní straně čísla trvale. Prosíme zásadně neodlepujte!

U dam přihlášených do 25. 5. 2018 bude na čísle uvedeno jméno závodnice.

U prezentace také nahlásíte JAKÉKOLI ZMĚNY (trasa, náhradnice,…)! Na požadavky na změny zaslané emailem již nereflektujeme. Vše vyřešíte u prezentace. Pokud jdete za jinou osobu jako náhradník, vezměte s sebou Plnou moc podepsanou touto osobou, která vás opravňuje ke startu za sebe. Plná moc nemusí být úředně ověřena.

 

VYZVEDNUTÍ UVÍTACÍHO BALÍČKU (U. B.)

Se startovním číslem jdete do Fóra Nová Karolina (bývalá jednotka Nike, vedle Marks and Spencer´s, 1. patro) viz plánek, který nejdete níže. Zde si vyzvednete svůj uvítací balíček a tričko.

 

A zde také odevzdáte svou tašku s nepotřebným, ale hezkým oblečením, kterou jste připravily pro Moment.

 

PŘÍJEZDOVÉ CESTY A PARKOVÁNÍ

Parkování je možné v podzemních garáží Fóra Nová Karolina neomezeně zdarma po celý  den.

Příjezd do Fora Nová karolina po ulicích:

 • Porážková -> K Trojhalí
 • 28. října -> Těžařská -> K Trojhalí

Dopravní omezení jsou následující:

 

ČASOVÝ POŘAD*

9.15 warm up – Les Mills

9.30 Rodinný běh s dm – malé děti s rodiči (do 7 let, 400 m)

9:45 Rodinný běh s dm – starší děti s rodiči i bez (od 7 let, 780 m)

10:15 warm up – Les Mills

10.30 Nordic Walking 2,5 km

11:05 warm up – Les Mills

11.20 běh žen 2,5 km

12:00 warm up – Les Mills

12.15 běh žen 5 km

13:05 warm up – Les Mills

13.20 běh žen 10 km

15:00 Vyhlášení a tombola – na terasách Fóra Nová Karolina

* pořadatel si vyhrazuje právo na změny

 

SLAVATA TRIATLON TOUR

Na Slavata triatlon tour se děti mohou registrovat online do 30. 5. do 20:00 hod nebo na místě u prezentace. Prezentace bude v triatlonovém depu viz ORIENTAČNÍ PLÁNEK (na začátku textu).

UPOZORNĚNÍ: Tomáš Slavata má kola k zapůjčení výhradně pro děti, které si je nemůžou dovolit. Proto, kdo má své kolo nebo menší děti odrážedlo, prosím, vezměte si s sebou. Po závodě vám kolo uskladníme v Trojhalí, abyste je nemuseli hlídat a mohli se s dětmi bavit dalším programem.

 

DALŠÍ ZÁBAVA

 

FORM FACTORY ZDARMA – LEKCE LES MILLS ZDARMA

V rámci Českého běhu žen proběhne ve Form Factory den otevřených dveří. Můžete si zde vyzkoušet cvičení zcela zdarma, v posilovně i kardio zóně.

A také si můžete vyzkoušet zdarma 5 typů lekcí celosvětového licenčního programu Les Mills: BODYPUMP, BODYBALANCE, CXWORX, BODYCOMBAT a BODYSTEP. A to v těchto časech.

Rozpis lekcí:

10:00 - 11:00 BODYPUMP

11:15 - 11:45 BODYBALANCE

12:15 - 12:45 CXWORX

13:00 - 13:30 BODYCOMBAT

13:45 - 14:15 BODYSTEP

Zájem bude jistě velký, proto si své lekce rezervujte na jana.pavelkova@formfactory.cz do pátku 20:00 hodin.

 

Jan Železný s vámi o Zlaté tretře

Jak víte, Český běh žen je také partnerským projektem Zlaté tretry Ostrava, jejímž ředitelem je legenda světové atletiky Jan Železný. Letos i on bude hostem Českého běhu žen. Můžete si sním popovídat, udělat si společnou fotku, nechat podepsat své startovní číslo, tričko nebo kartičku a hlavně si u této příležitosti můžete koupit 2 vstupenky Zlatou tretru Ostrava za cenu jedné.

MUDr. Jan Boženský: vše o dětech, jejich stravování, sportování, obezitě i imunitě

Primář dětského oddělení Vítkovické nemocnice, kterého mnozí znáte i z televizních obrazovek, vám bude k dispozici o celý den a můžete se jej osobně na cokoli zeptat.

 

CHARITA

Na Českém běhu žen se můžete také seznámit s charitativními a humanitárními projekty, které podporujeme a přímo na místě jim mlžete přispět.

Společnost pro ranou péči

Běh ve tmě – zkuste si zaběhnout, když na to nevidíte ….budete mít nový zážitek a přispějete na pomoc rodinám s dětmi s vadami v Moravskoslezském kraji.

Pomůžu, jak můžu

Pomáhá v zemi, ve které se odehrává největší humanitární katastrofa současnosti. Je řeč o Jemenu. O tom, jaká to byla země před válkou a jak se změnila v peklo na zemi, si můžete popovídat s dámou, která tam strávila mnoho let jako zdravotní sestra. Bude vám k dispozici po celý den. I zde můžete přispět a dostat jako odměnu k dobrému pocitu i krásný dárek.

Těšíme se na vás!

 

Krásný den (nejen) s Českým během žen!