REGISTRACE
PROPOZICE
TRATĚ

DÁRKOVÝ POUKAZ

Informace k dárkovým poukazům

Pro dárkový poukaz si zajdu osobně do informačního stánku v přízemí nákupního a zábavního centra Forum Nová Karolina.

V informačním stánku nákupního a zábavního centra Forum Nová Karolina (od pátku 23. 11. 2018, 14:00) při zaplacení částky odpovídající hodnotě startovného v daném cenovému pásmu a vyplnění nákupního formuláře obdržíte originální dárkový poukaz na startovné Českého běhu žen 2019 v obálce.

Každý dárkový poukaz má svůj unikátní číselný kód. Jméno obdarované vyplníte sami dle potřeby a už jen darujete třeba pod Vánoční stromeček.

Dárkový poukaz zakoupený přes objednávkový formulář

(formulář naleznete níže na této stránce)

Po vyplnění a odeslání objednávkového formuláře obdržíte potvrzující email s potřebnými informace pro zaplacení. Po uhrazení ceny dárkového poukazu ve výši odpovídající hodnotě startovného v daném cenovému pásmu vám bude poštou na vámi uvedenou poštovní adresu zaslán dárkový poukaz s číselným kódem a políčkem pro vyplnění jména obdarované. Jméno obdarované vyplníte sami dle potřeby a už jen darujete třeba pod Vánoční stromeček.

V případě hromadného nákupu více poukazů najednou bude cena pro uhrazení odpovídat počtu objednaných poukazů. Zaplatíte jednu částku - my vám pošlete objednaný počet poukazů.

Šťastná obdarovaná, pak už jen otevře registraci na www.ceskybehzen.cz a vyplní svou přihlášku. Místo úhrady startovného však pouze vyplní pole „Kód dárkového poukazu“. Tímto je registrace platná a obdarovaná je zařazena na startovní listinu.

Pozn: dárkový poukaz bude po zaplacení zaslán doporučeně na uvedené jméno a adresu, které uvedete ve formuláři objednávky

 

OBJEDNÁVKA DÁRKOVÝCH POUKAZŮ

Dárkové poukazy máte možnost zakoupit přímo v info centru Fora Nová Karolina.

 

Způsob doručení
Způsob doručení dárkového poukazu:*
   
Souhlasím s využitím svých kontaktních údajů pro zasílání informací týkajících se Českého běhu žen a dalších aktivit pořadatele.
   
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

Ochrana proti SPAMU: prosím opište výše uvedené.