REGISTRACE
PROPOZICE
START. LIST.
TRATĚ
DÁREK

NOVINKY

Darujte radost - sluší každé ženě. A zaběhnout si s „babama“ v pohodě na Českém běhu žen 26. 5.  je čirá radost a start nových zážitků na celý život! Darujte jim i sobě den plný úsměvů, spokojenosti, euforie. Den jen pro ně. O chlapy i děti se postaráme my. Budou povzbuzovat, obdivně koukat a tleskat vám v cíli. Konečně uvidí, co ve vás je. A jak již víte, během to sice začíná, ale rozhodně jím celý den nekončí. Cíl je totiž zároveň startem oslavy vašeho výkonu, vyhlašování vítězů, předávání diplomů. Zábava pro celou vaši rodinu pojede celý den. Hudba bude hrát, chlapi pyšně tleskat, děti se bavit a hlavními hvězdami toho všeho budete vy a vámi obdarované!

Objednejte dárkový poukaz mailem a my vám jej zašleme poštou nebo se pro něj zastavte do Informačního centra Fóra Nová Karolina.

Více o dárkových poukazech zde.

Český běh žen Ostrava, jedinečný závod pro ženy všech výkonností od úplných začátečnic až po ty pokročilé, které se mohou postavit na start jedné z tratí na 2,5 km NW, 2,5 km, 5 km a 10 km, spustil registrace. Start 6. ročníku je za 180 dnů!

Dnes jsme uzavřeli anketu k Českému běhu žen.

Děkujeme všem 712 ženám, které nám poskytly svůj názor a komentáře. Jsme pyšní na to, že většina z vás na Českém běhu žen nechce, až na tratě, nic zásadního měnit. Dále nás nesmírně těší, že máte rádi jeho atmosféru a radostnou náladu. Uděláme vše proto, abyste byly nadšené i v dalším ročníku!

Do 31. 10. také z účastnic ankety vylosujeme výherkyně startovného na Českém běhu žen 2018. Těmto budou na jejich emailové adresy zaslány registrační kódy.

Stránka 1 z 24  > >>