REGISTRACE
PROPOZICE
START. LIST.
TRATĚ
DÁREK

NOVINKY

Milé dámy,

zima nás opouští a 6. ročník nejusměvavějšího závodu na světě se blíží. A tak pro vás máme „6denní slevu": startovné na ČBŽ pro jednotlivce za 390 Kč a pro týmy za 1400 Kč.

Darujte radost - sluší každé ženě. A zaběhnout si s „babama“ v pohodě na Českém běhu žen 26. 5.  je čirá radost a start nových zážitků na celý život! Darujte jim i sobě den plný úsměvů, spokojenosti, euforie. Den jen pro ně. O chlapy i děti se postaráme my. Budou povzbuzovat, obdivně koukat a tleskat vám v cíli. Konečně uvidí, co ve vás je. A jak již víte, během to sice začíná, ale rozhodně jím celý den nekončí. Cíl je totiž zároveň startem oslavy vašeho výkonu, vyhlašování vítězů, předávání diplomů. Zábava pro celou vaši rodinu pojede celý den. Hudba bude hrát, chlapi pyšně tleskat, děti se bavit a hlavními hvězdami toho všeho budete vy a vámi obdarované!

Objednejte dárkový poukaz mailem a my vám jej zašleme poštou nebo se pro něj zastavte do Informačního centra Fóra Nová Karolina.

Více o dárkových poukazech zde.

Český běh žen Ostrava, jedinečný závod pro ženy všech výkonností od úplných začátečnic až po ty pokročilé, které se mohou postavit na start jedné z tratí na 2,5 km NW, 2,5 km, 5 km a 10 km, spustil registrace. Start 6. ročníku je za 180 dnů!

Stránka 1 z 25  > >>