PROPOZICE
TRATĚ

PARTNEŘI

Našimi partnery, jímž patří velký dík, jsou:

 

Hlavní partneři

 

Partneři

 

Dodavatelé

trojhali karolina ndm technifog colliery rituall JFO

 

Mediální partneři 

orion 7M OSU

 

Technický partner

orion

 

Safety partner

cechymen

 

Organizátor

zlata tretraVážení přátelé,

Český běh žen je silniční závod pro ženy a dívky všeho věku a výkonnosti. Tvoříme jedinečnou komunitu a příležitost pro komunikaci vašich produktů a služeb!

Každá žena v Českém běhu žen je vítězkou a společně tvoříme velkolepou atmosféru! Závod, se koná od roku 2013. V prvním závodu v roce nás bylo 600, ve třetím ročníku přes 2 000. V roce 2016 očekáváme minimálně 3000 startujících žen a minimálně 600 dětí.

Náš doprovodný program pro všechny příchozí - hudební maraton základních uměleckých škol, přehlídka dechových orchestrů, skákadla, trampolíny, sportovní soutěže, poradny, turnaje, kurzy, lahodné občerstvení, příjemné posezení, výtvarné dílny, hlídání dětí a mnoho dalšího - láká každý rok desítky tisíc diváků.

Běží se na certifikovaných tratích centrem třetího největšího města České republiky, jedinečného industriálního skvostu, města Ostravy. Trati jsou dlouhé 2,5 km, 5 km a 10 km.  Pro radost s námi běhají výkonnostní atletky, amatérské běžkyně i úplné začátečnice.  Kdo neběhá, chodí, protože Český běh žen má příjemný závod také v chůzi s Nordickými holemi.  Český běh žen nemá žádné limity. Vždy je nejdůležitější Vaše osobní radost z výkonu.

Kdo neběhá, nechodí a v pohybu mu pomáhá invalidní vozík, má u nás také své "startovní číslo". Partnerstvím s Českým během žen tak podpoříte také sportování dětí i dospělých s různými handicapy.

Pracujeme s tradičními, moderními i alternativními komunikačními prostředky. Umíme náš projekt přizpůsobit na míru vašim požadavkům, včetně přípravy speciálních eventů v jeho rámci.

Napište nám na info@ceskybehzen.cz nebo zavolejte na +420 773 004 098. Zašleme Vám kompletní nabídku partnerství.